Ara
Türk Lirası
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Fatih Küçükuysal

  Fatih KÜÇÜKUYSAL / Yeşil Kimyager, Polimer ve Malz. Müh.

  Ege Üniversitesi 1998 Fen Fakültesi Kimya bölümü mezunudur. Yalova Üniversitesi Polimer Malzeme Mühendisliğinde toprak-bitki koruyucu doğal plastikten malç film üzerine yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi “Sağlık Kurumları İşletmeciliği”, “Sosyal Hizmetler” ve “Medya ve İletişim” bölümlerini açıktan bitirdi. 7 yıl özel ve kamu okullarında kimya ve fen-teknoloji öğretmenliği yaptı. Stres yönetimi, bütünsel sağlık ve kişisel gelişimle ilgili çeşitli sertifikalar aldı. AB fonuyla yurtdışında genç ve yetişkin eğitim programlarında bulundu. Belediye, üniversite, şirket, okul ve sivil toplum kuruluşlarında yeşil kimya, sürdürülebilirlik, ekoloji ve stres yönetimi ile ilgili seminerler verdi ve atölyeler yaptı, ulusal ve uluslararası sempozyum ve panellerde konuşmacı oldu.
  Üretim ve tüketimde faaliyet gösteren çeşitli STK’larda aktif görevlerde bulunmakta, sosyal ve teknik projeler tasarlamakta ve dahil olmaktadır. TV, radyo, gazete, dergilere röportaj vermekte, bilimsel ve sosyal makale yazmaktadır. “Karartı” adlı kimyasalların savaşlarda kullanılmasını konu alan ve “Kimyasal ve Fiziksel Dezenfektanlar” adlı dezenfektanların doğru kullanımını konu alan kitapların yazarıdır. Şu an sürdürülebilirlik, bütünsel sağlık, yeşil kimya konularında Türkçe ve İngilizce e-kitaplar yazmaktadır.

  www.fatihkucukuysal.com

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sıralama ölçütü
  Görüntüle sayfa başına
  YEŞİL KİMYA: Modern Kimyanın Ekolojik Rengi resmi

  YEŞİL KİMYA: Modern Kimyanın Ekolojik Rengi

  Çevrimiçi, canlı ve interaktif olarak gerçekleştirilecek web seminerine katılım ilk 500 kişi için ücretsizdir. Web semineri sonrasında tüm katılımcılara ücretsiz olarak "Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi" verilecektir.
  ₺0,00