Ara
Türk Lirası
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Hibrit (Yüz Yüze Eğitime Çevrimiçi Katılım)

  Sayfayı aşağıya kaydırarak eğitimlerimizi incelemeye devam edebilirsiniz.

  Herkes için eğitimi ulaşılabilir kılmak amacıyla çabalıyoruz. Dijital platformlarımız ve deneyim merkezimiz aracılığıyla en iyi eğitim deneyimini sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezimizde yüz yüze uygulamalı eğitimlere katılamıyorsanız üzülmeyin. Lab Akademi’nin dijital gücü ve uzaktan öğrenme platformu sayesinde uygulamalı eğitimlere çevrimiçi olarak hibrit bir şekilde katılabilirsiniz. Bu sayede yüz yüze eğitim deneyimini çevrimiçi olarak yaşayabilirsiniz.

  Deneyim Merkezimizin Lokasyonuna ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sıralama ölçütü
  Kromatografi Uzmanlık Kampı (HPLC ve GC) resmi

  Kromatografi Uzmanlık Kampı (HPLC ve GC)

  32 Saat, 5 farklı eğitim, 5 farklı başarı sertifikası ! Bu kamp kapsamında sadece HPLC eğitimi yüz yüze uygulamalı seçeneği ile sunulmaktadır. Lütfen aşağıda katılım tercihinizi işaretleyiniz.
  ₺12500,00 ₺5990,00
  hplc eğitimi

  Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi HPLC Temel Kullanıcı Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Bu eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda bu eğitime hibrit olarak online platformdan katılabilirsiniz.
  ₺6490,00 ₺3490,00
  Bitki Doku Kültürü Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı) resmi

  Bitki Doku Kültürü Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Bu eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda bu eğitime hibrit olarak online platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00
  PCR ve qPCR Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı ) resmi

  PCR ve qPCR Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı )

  Bu eğitime çevrimiçi veya yüz yüze uygulamalı olarak katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca eğitime eş zamanlı hibrit olarak çevrimiçi platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00
  ISO Yöntemlerine Dayalı Kozmetik Mikrobiyolojisi Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı) resmi

  ISO Yöntemlerine Dayalı Kozmetik Mikrobiyolojisi Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Tek Eğitim, 7 Profesyonel ISO Sertifikası ! Bu eğitime çevrimiçi veya yüz yüze uygulamalı olarak katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca eğitime eş zamanlı hibrit olarak çevrimiçi platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00