Ara
Türk Lirası

Kromatografi Uzmanlık Kampı (HPLC ve GC)

Eğitmen: Orhan Çakan
32 Saat, 5 farklı eğitim, 5 farklı başarı sertifikası ! Bu kamp kapsamında sadece HPLC eğitimi yüz yüze uygulamalı seçeneği ile sunulmaktadır. Lütfen aşağıda katılım tercihinizi işaretleyiniz.
SKU: KKE001
*
*
Kullanılabilirlik: Lütfen gerekli özellikleri seçin
Eski fiyat: ₺12500,00
₺5990,00
i h

Bu kamp kapsamında sadece HPLC eğitimi yüz yüze uygulamalı seçeneği ile sunulmaktadır. HPLC eğitimi dışındaki diğer eğitimler çevrimiçi canlı veya kayıttan sunulmaktadır. Eğitim satınalma kısmında eğitim tercihinizi yüz yüze uygulamalı veya hibrit olarak belirtiniz. 

Lab Akademi Kromatografi Kampı ile kromatografiye dair tüm detayları işin uzmanından öğrenin.

Toplamda 16 saat canlı ve 16 saat kayıttan ve interaktif bu kamp ile kromatografi sistemlerinde uzmanlaşın ve kariyer fırsatlarında bir adım öne geçin.

Kromatografi kampı; ilaç, gıda, komzetik, yaşam bilimleri ve biyoteknoloji alanları başta olmak üzere kalite kontrol ve ar-ge laboratuvarı bulunan tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan kromatografi konusunda  tecrübeye dayalı profesyonel bilgiler ile sizi sektöre hazırlamayı hedeflemektedir.

Kampa dahil olan eğitimleri dilerseniz tek tek satın alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan her eğitim başlığı altında eğitim yönlendirme bağlantısına tıklamanız ve tek satın alma işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Eğitim paketi kapsamında indirim uygulandığı için kamp fiyatları ve tek alım fiyatları değişiklik göstermektedir.

Bu eğitim kampı; HPLC ve GC sistemleri ile temel düzeyden ileri düzeye çalışmanız için gerekli olan tüm bilgileri aktarmak üzere tasarlandı. Eğitim ile başlangıç seviyesinden ileri düzey metot geliştirme ve validasyon işlemlerine kadar olan süreçlerin tümü anlatılacaktır. Özellikle bu eğitim kampı, Ar-Ge bölümlerinde çalışmak isteyen ve çalışanların kariyerlerine ilerletmeleri ve CV'lerine değer katmaları için oldukça etkilidir. Sınırlı kontanjana sahip bu kampı ister paket olarak isterseniz eğitimleri tek tek seçerek alabilirsiniz. Ancak önerimiz, etkili bir öğrenme süreci için kampı paket olarak almanızdır.

Deneyimli eğitmenlerimizin profesyonel, akademik ve tecrübeye dayalı anlatımları, öğretici videolar, kamera karşısında görsel anlatımlar, beyaz tahtada çizim anlatımları ile interaktif ve online öğrenme deneyimini yaşayın.

İstediğiniz yerden ve platformdan laboratuvar kariyerinize değer katacak eğitimlere katılın ve laboratuvar bilgi düzeyinizi arttırın.

Kaydedilen eğitim ve sizinle paylaşılan dokümanlar ile eğitimi ömür boyu ücretsiz tekrar edin.

Karekod ve sertifika takip numarası içeren, Türkçe ve İngilizce dillerinde düzenlenen "Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası" ile aldığınız eğitimi yurt içinde ve yurt dışında belgeleyin. Bilginize uluslararası geçerlilik kazandırın.

Lab Akademi eğitimi "Kariyerinize Değer Katar" ve "Profesyonel Gelişiminizi Destekler". Lab Akademi eğitimleri laboratuvar kariyerinizi desteklemenin ve ilerletmenin en iyi yoludur.

Eğitim Kampının Amacı;

Bu eğitim temel düzeyden ileri düzeye bir kromatografi sistemi ile çalışmanız için gerekli olan tüm bilgileri aktarmak üzere tasarlandı. Eğitim ile başlangıç seviyesinden ileri düzey metot geliştirme ve validasyon işlemlerine kadar olan süreçlerin tümü anlatılacaktır. Özellikle bu paket Ar-Ge bölümlerinde çalışmak isteyen ve çalışanların kariyerlerine ilerletmeleri için oldukça etkilidir.

Çevrimiçi ve canlı sunulan eğitim ile, Yüksek Performanslı Sıvı Kromatgorafisi (HPLC) ve Gaz Kromatografisi (GC) bilginizi bir üst seviyeye çıkartın ve uzmanlık kazanın.

Bu eğitim, HPLC ve GC sistemini tüm detaylarıyla öğrenmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Eğitim Kampı Detayları;

Kampa dahil olan eğitimleri dilerseniz tek tek satın alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan her eğitim başlığı altında eğitim yönlendirme bağlantısına tıklamanız ve tek satın alma işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Eğitim paketi kapsamında indirim uygulandığı için kamp fiyatları ve tek alım fiyatları değişiklik göstermektedir.

Eğitim 1: Yüksek Performanslı Sıvı Kromatgorafisi (HPLC) Temel Kullanıcı Eğitimi (5 saat kayıttan, 8 Saat Yüz Yüze Uygulamalı) 

Eğitim Tarihi: 28 Nisan 2024, 11.00-19.00

Bu eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda bu eğitime hibrit olarak online platformdan katılabilirsiniz.

Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezi Maltepe/İstanbul lokasyonunda yer almaktadır. Eğitim lokasyonunu haritalarda görmek için buraya tıklayınız.

Uygulamalı eğitime katılma imkanı olmayanlar bu eğitime hibrit olarak katılabilirler. Hibrit eğitim; yüz yüze eğitime Lab Akademi Dijital Eğitim Platformu üzerinden canlı ve online katılma fırsatı sunmaktadır. Hibrit eğitimde yine yüz yüze eğitimde olduğu gibi interaktif olarak tüm süreçleri canlı izleyebilir, sınıf ortanımda olduğu gibi eğitmene canlı sorular sorabilirsiniz. Hibrit eğitim size yüz yüze eğitim deneyimini online olarak dünya'nın her yerinden deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Bu eğitimi dilerseniz paketten bağımsız tek olarak satın alabilirsiniz. Yüksek Performanslı Sıvı Kromatgorafisi (HPLC) Temel Kullanıcı Eğitimi'ni paketten bağımsız sadece tek olarak satın almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Eğitim Konu Başlıkları: 

 1. HPLC Sistemine Genel Bakış
 2. Kromatografi Teorisi ve Ayrım Mekanizmaları
 3. Sıvı Kromatografi Sisteminde Önemli Parametreler
 4. HPLC Sisteminde Yaygın Kullanılan Dedektörler
 5. Spektroskopi Teorisi
 6. HPLC Sistemi Kolon Seçimi ve Kullanımı
 7. HPLC Sistemine Numune ve Hareketli Faz Hazırlama
 8. HPLC Sisteminin Analize Hazırlanması, Bakım ve Temizlik İşlemleri
 9. Örnek analiz çalışması, hesaplama ve proses işlemleri
 10. HPLC Sistemi Sorun Giderme Teknikleri

Eğitim 2: Gaz Kromatografisi (GC) Temel Kullanıcı Eğitimi  (8 Saat Çevrimiçi Canlı Eğitim)

Eğitim Tarihi: 29-30 Nisan 2024, 19.00-23.00 (2 gün, 8 Saat)

Bu eğitimi dilerseniz paketten bağımsız tek olarak satın alabilirsiniz. Gaz Kromatografisi (GC) Temel Kullanıcı Eğitimi 'ni paketten bağımsız sadece tek olarak satın almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Eğitim Konu Başlıkları:

 1. Kromatografi ve spektroskopi kavramlarının öğrenilmesi
 2. GC sistemi bileşenlerinin öğrenilmesi
 3. GC sistemi dedektörleri, çalışma prensipleri ve dedektör seçimi
 4. GC sisteminin analize hazırlanması, analizin gerçekleştirilmesi ve sistemin temizlik ve bakım işlemleri
 5. GC sisteminde sorun giderme yaklaşımları
 6. GC sisteminde metot oluşturma, proses işlemleri ve raporlama
 7. GC sistemine kolon seçimi, kolon şartlama ve saklama işlemleri

Eğitim 3: Sıvı Kormatografisi (LC) Sisteminde Analitik Metot Geliştirme Eğitimi (4 Saat Çevirimiçi Kayıttan Eğitim)

Eğitim Tarihi: Kamp Dahilinde Alınan 30 Nisan 2024 tarihli GC Eğitimi tamamlandıktan sonra adınıza tanımlanır ve dilediğiniz zaman dersi kayıttan izleyebilirsiniz.

Bu eğitimi dilerseniz paketten bağımsız tek olarak satın alabilirsiniz. Sıvı Kormatografisi (LC) Sisteminde Analitik Metot Geliştirme Eğitimi 'ni paketten bağımsız sadece tek olarak satın almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Eğitimin İçeriği;

 1. HPLC sisteminde metot geliştirme stratejisi,
 2. Metot geliştirme planı,
 3. Doğru dedektör seçimi ve optimizasyonu
 4. Doğru kolon seçimi
 5. Mobil faz seçimi
 6. İzkritik/Gradient yöntem oluşturma
 7. Numunelerin tanımlanması, hazırlığı  ve optimizasyonu
 8. Konsantrasyon tespiti (Çalışma aralığı)
 9. Doğrusallık ve terkarlanabilirlik çalışması
 10. Analitlerin çözünürlüğü
 11. Kromatografik şartların optimizasyonu
 12. Filtre seçimi
 13. Metot dayanıklılık ve stabilite testleri

Eğitim 4: Gaz Kromatografisi (GC) Sistemlerinde Analitik Metot Geliştirme Eğitimi  (4 Saat Çevirimiçi Kayıttan Eğitim)

Eğitim Tarihi: Kamp Dahilinde Alınan 30 Nisan 2024 tarihli GC Eğitimi tamamlandıktan sonra adınıza tanımlanır ve dilediğiniz zaman dersi kayıttan izleyebilirsiniz.

Bu eğitimi dilerseniz paketten bağımsız tek olarak satın alabilirsiniz. Gaz Kromatografisi (GC) Sistemlerinde Analitik Metot Geliştirme Eğitimi 'ni paketten bağımsız sadece tek olarak satın almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Eğitimin İçeriği;

 1. GC sisteminde metot geliştirme stratejisi,
 2. Metot geliştirme planı,
 3. Doğru dedektör seçimi ve optimizasyonu
 4. Doğru kolon seçimi
 5. Taşıyıcı faz seçimi
 6. İzkritik/Gradient yöntem oluşturma
 7. Numunelerin tanımlanması, hazırlığı  ve optimizasyonu
 8. Konsantrasyon tespiti (Çalışma aralığı)
 9. Doğrusallık ve terkarlanabilirlik çalışması
 10. Analitlerin çözünürlüğü
 11. Kromatografik şartların optimizasyonu
 12. Filtre seçimi
 13. Metot dayanıklılık ve stabilite testleri

Eğitim 5:  HPLC ve GC Sistemlerinde Analitik Metot Validasyonu (ICH) Eğitimi (8 Saat Çevirimiçi Kayıttan Eğitim)

Eğitim Tarihi: Kamp Dahilinde Alınan 30 Nisan 2024 tarihli GC Eğitimi tamamlandıktan sonra adınıza tanımlanır ve dilediğiniz zaman dersi kayıttan izleyebilirsiniz.

Bu eğitimi dilerseniz paketten bağımsız tek olarak satın alabilirsiniz. HPLC ve GC Sistemlerinde Analitik Metot Validasyonu (ICH) Eğitimi 'ni paketten bağımsız sadece tek olarak satın almak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Eğitimin İçeriği;

Önenli Not: Eğitime kesin kayıt yaptıran kişilerin HPLC ve GC sistemini en az temel kullanıcı seviyesinde teorik veya pratik bildiği kabul edilir. Eğitimde HPLC ve GC teorisi ve çalışma prensipleri anlatılmayacaktır. Eğer HPLC ve GC eğitimi almadıysanız bu eğitimleri aldıktan sonra Analitik Metot Validasyonu eğitimine katılmanızı öneririz.

Eğitimin İçeriği;

 1. Metot validasyonunun tanımı ve konsepti
 2. Metot validasyon yöntemlerinin incelenmesi ve karşılaştırılması
 3. Metot validasyon planının hazırlanması
 4. Metot validasyon protokolünün hazırlanması
 5. Seçicilik
 6. Seçimlilik
 7. LOD, LOQ çalışması
 8. Doğrusallık
 9. Geri Kazanım
 10. Kesinlik
 11. Ara kesinlik
 12. Kararlılık
 13. Tekrarlanabilirlik
 14. Ölçüm Belirsizliği
 15. Matris etkisi
 16. Carry-over
 17. Seyreltme doğruluğu
 18. Çözelti stabilitesi
 19. Metot stabilitesi
 20. Filtre denemeleri
 21. Numune bozundurma çalışmaları
 22. Metot validasyon raporunun oluşturulması

Eğitimler örnek analiz çalışmaları, ekran görüntüleri ve cihaz bileşenlerinin kamera aracılığı ile gösterilmesi yöntemleri ile online olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim süresince tüm aşamalarda soru&cevap şeklinde etkileşimli olarak ilerlenecektir.

Kimler Katılmalı;

 • İlaç, biyoteknoloji, yaşam bilimleri, adli bilimler, gıda, kozmetik, tarım, petrokimya, tekstil, çevre, klinik, elektronik, seramik, mekanik vb. sektörlerin kalite kontrol veya Ar&Ge laboratuvarlarında veya üniversitelerin ve enstitülerin araştırma laboratuvarlarında kromatografi cihazlarının kullanımında ve analizlerinin gerçekleştirilmesinde çalışanlar ve çalışmak isteyenler.
 • Bu sistemlerle ilgilenen, çalışan ve bilgi düzeyini arttırmak isteyen herkes Kromatografisi Kampı Temel Eğitimi‘ne katılabilir.

Eğitim Formatı;

 • Eğitim Lab Akademi Uzaktan Eğitim Platformu üzerinden canlı ve online olarak gerçekleştirilecektir.
 • Eğitime tüm katılımcılar sesli, görüntülü ve yazılı olarak interaktif bir şekilde katılım sağlayabilmektedir.
 • Ekran paylaşımları, gerekli durumlarda excel vb. hesaplama araçları, online uygulamalar, beyaz tahta çizimleri, video gösterimleri ve kamera karşısında anlatımlar ile eğitim interaktif bir şekilde işlenmektedir.
 • Tüm katılımcıların eğitime etkileşimli bir katılım göstermesi önemsenmekte ve eğitmen tarafından teşvik edilmektedir.
 • Katılımcılar kayıt edilen bu eğitimi sonrasında süre ve tekrar sınırı olmadan diledikleri zaman tekrar edebilir ve sorularının eğitmenin mail adresine gönderecekleri bir mail ile cevaplanmasını talep edebilirler.

Eğitimle İlgili Diğer Detaylar;

 • Eğitim Lab Akademi Uzaktan Eğitim Platformu sistemimizden canlı ve online olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kayıt sırasında mailinizin doğru yazıldığından ve kayıt onay mailini aldığınızdan emin olunuz. Eğer kayıt onay maili almadıysanız mail adresiniz yanlış yazılmış olabilir.
 • Eğitimden 1 saat önce sizlere katılım ile ilgili tüm detaylar mail olarak iletilecektir. Lütfen spam, gereksiz, reklam ve tanıtım klasörlerinizi kontrol ediniz. Eğer hala mail gelmediğini düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.
 • Eğitim Lab Akademi Dijital Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşmektedir. Bu platform için eğitim öncesi size gönderilecek link üzerinden ayrıca kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz.
 • Eğitim katılım linki ve platform detayları eğitimden 1 saat önce gönderilmektedir.
 • Eğitime katılmak için herhangi bir yazılıma ihtiyaç yoktur ve istediğiniz platformdan güncel bir Chrome tarayıcıdan bağlanabilirsiniz.
 • Eğitim ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için info@labakademi.com adresine mail atabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Sertifikalar eğitim sonrası sertifika sınavının tamamlanması ile sistem tarafından hemen üretilir ve mail yolu ile tarafınıza PDF formatta iletilir. Ayrıca; uzaktan eğitim platformumuzdan da oluşturulan sertifikayı PDF olarak dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mail gelmediğini düşünüyorsanız spam gereksiz ve reklam-tanıtım kutularınızı kontrol ettikten sonra her türlü talep, soru, görüş ve öneriniz için yukarıdaki mail adresinden lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size en hızlı şekilde dönüş yapılacaktır.

Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası almış olduğunuz eğitimden elde etmiş olduğunuz başarıyı belgelemenin en etkili yoludur. 

Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası, Türkçe ve İngilizce dillerinde düzenlenir, sertifika takip kodu, sertifika sorgulama linki ve kare kod içerir, dijital ortamda takip edilebilir ve sorgulanabilir özelliktedir.

Tüm bu özellikleri ile yurt içi ve yurt dışı başvurularınızda kullanılabilir. Lab Akademi sertifikaları bugüne kadar binlerce katılımcı tarafından kamu ve özel birçok farklı sektörde ve akademik alanlarda kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir.

Oluşturduğu marka değeri ve güvenilirlik ile bir Lab Akademi Başarı Sertifikası hiçbir sorguya ve tereddüte yer vermeden kabul görür ve kariyerinize değer katar. Laboratuvar kariyerinize değer katmanın en etkili yollarından birisi de Lab Akademi Başarı Sertifikası almaktır.

Başarı Sertifikası örneğini sayfanın en altında inceleyebilirsiniz. 

 

Eğitimlerde başarı sertifikası satın almanız durumunda kazanacağınız ayrıcalıklar;

1- Ödediğiniz ücret karşılığında size yukarıda bahsedilen tüm özellikleri içeren dijital bir başarı sertifikası düzenlenir. Aldığınız eğitimi dünya çapında geçerli kılan tüm özelliklere sahip olursunuz. 

2- Canlı ve online eğitimlerde sorularınızı özgürce sorabilir ve eğitim sonrası eğitmenlerimiz ile temas halinde kalabilirsiniz. Eğitmenlerimiz, eğitim sonrası da oluşabilecek sorularınız için sizlere daima cevap vermek için hazırdır.

3- Eğitim sonunda yapılacak sınav ile başarı sertifikanız verilmektedir. Bu sınav size özel benzersiz dijital takip numarasını oluşturmak için oldukça önemlidir. Sınavı başarı ile tamamlayan herkes başarı sertifikasını almaya hak kazanır.

4- Eğitim sonunda tüm eğitim PDF dokümanlarını ve size özel alanda sunucularımızda kayıt edilmiş eğitim kayıt linkini alırsınız. Bu sayede eğitimi ömür boyu yazılı ve görsel olarak tekrar tekrar izleme imkanı kazanırsınız. 

 

İşe alım uzmanlarının dikkat ettiği "Sürekli gelişim" kavramı hiç kuskusuz günümüzde çok daha fazla önem kazandı. Peki, sürekli gelişiminizi nasıl sağlarsınız? Bu sorunun elbet çak fazla cevabı vardır. Ancak işe alım uzmanları açısından bunun tek bir cevabı olabilir. Eğitim.. 

Eğitim almak kadar aldığınız eğitimleri ispatlamak da oldukça önemli. İşe alım uzmanları sizin sürekli gelişime verdiğiniz önemi ilk olarak CV'nize eklediğiniz sertifikalara bakarak anlamaya çalışır. Eğer ikna olur ise iş görüşmesine çağrılma yolunda en önemli engeli aşmış olursunuz.

Bin'lerce benzer CV arasından işe çağrılacak on'larca adayı seçmek hiç kolay değildir. Bu nedenle doğru adayı belirlemek için CV'ler işe alım uzmanları tarafından eğitim, deneyim, yaşadığınız şehir, yaşınız, üniversiteniz gibi on'larca filtrasyon işleminden geçirilir. Ardından benzer CV'ler arasından eleme yapılmak istendiğinde ilk bakılan kriter aldığınız sertifikalardır. 

Ama iş burada bitmez ve sertifika sayınızın çok olması işe kesin çağırılacağınız anlamına gelmez. İşe alım uzmanları bu basamaktan sonra alınan sertifikaların nereden ve kimden aldığınızı, yeterli içerik ve sürede mi alındığını, eğitmenin yeterliliğini ve en önemlisi sertifikanın doğruluğunu sorgular. 

Bu basamağıda başarılı bir şekilde geçtiğinizde işe alım uzmanlarının yaptığı en önemli inceleme sertifikanın doğruluğunun sorgulanmasıdır

Tüm bunları düşündüğünüzde sertifika almak tek başına işe yaramayacaktır. Bu nedenle alınan sertifikalarda;

- Hangi kurum tarafından verildi?

- Eğitmen kim ve yeterliliği ne?

- Eğitim süresi ne kadar ve yeterli mi?

- Eğitim sonrasında eğitim dokümanları veriliyor mu?

- Online eğitimde tekrar izleme kayıt video linki veriliyor mu?

- Sertifika içeriği ve geçerliliği nedir?

- Sertifika online olarak sorgulanıp doğrulanabiliyor mu?

sorularına kesinlikle cevap aramalısınız. Tüm bu sorulara alacağınız yanıtlar CV'nize eklediğiniz sertifikanın güvenilirliğini ve dolayısı ile işe alım uzmanlarının sizi seçmesini sağlayacaktır. 

Lab Akademi verdiği tüm eğitimlerde sizlere sadece bir sertifika vermez. Sizlerin de sadece sertifika almak için eğitim almamanız gerektiğine inanır. Sadece sertifika almak için ücret ödemenin sizlere faydadan çok zararının olduğunu düşünür.

Sertifika ile birlikte ömür boyu yararlanacağınız tecrübeler, bilgiler ve dokümanlar sunar.

Lab Akademi sizlere gösterdiği hassasiyetten dolayı eğitmenlerini büyük titizlikle seçer. Eğitmenlerimiz alanında en az 5 yıl deneyim kazanmış ve yetkinliklerini ıspatlamış kişilerden oluşur. 

Lab Akademi sertifikaları dijital ortamda sorgulanabilir ve doğrulanabilir özelliktedir. Sertifikalar sorgulandığında kişiler eğitimin içeriğini, kimin verdiğini, ne zaman ve ne kadar sürede verdiğini sorgulayabilir.

Sertifikalarımız labakademi.com.tr sitesi üzerinden verilmekte ve sorgulanmaktadır. Lab Akademi bu paltform üzerinden sertifikalarınızın geçerliliğini garanti eder. 

Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası örneğini aşağıda inceleyebilirsiniz. 

 

Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi eğitimimize ücretsiz katılma seçeneği ile verilmektedir. Bu bir teşekkür niteliğinde eğitimimize gösterdiğiniz ilgi sonucu verilmektedir.

Katılım belgesi genellikle sponsorlu etkinliklerde verilir ve eğitim açıklamalarında, özelliklerinde katılım belgesi verileceği belirtilir. Belirtilmemiş ise katılım belgesi ücretsiz eğitimlerde verilmemektedir. Lütfen eğitim açıklamalarını ve duyuru metinlerini dikkatlice okuyunuz. 

Ücretsiz etkinliklerde eğer ücretli olarak sadece "Başarı Sertifikası" seçeneği sunulmuşsa bu etkinliklerde ücretli satın alma yapanlara özel sadece "Başarı Sertifikası" verilmektedir. Katılım belgesi verilmemektedir. Başarı sertifikası satın almamış olsanız dahi bu etkinliklere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

Lab Akademi Dijital Katılım Belegesi bir Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası'ndan farklıdır. Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası'nın sunduğu imkanları içermemektedir. Daha detaylı bilgi için eğitim içeriğinden "Başarı Sertifikası Nedir?" sekmesini inceleyebilirsiniz. 

Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi aldığınızda elde edecekleriniz;

1- Eğitimlerimize ücretsiz katılım ve izleme imkanı.

2- Eğitimlerde eğitmenimize sınırsın soru sorma imkanı.

3- Bu belge türünde eğitim sonunda sınav yapılmaz.

4- Belge dili sadece Türkçe olarak düzenlenir.

5- Sınav yapılmadığı için size özel benzersiz sertifika takip numarası içermez.

6- Sertifika takip numarası içermediği için dijital olarak takip edilemez ve sorgulanamaz.

7- Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

8- Eğitim sonunda katılımcılar ile eğitim PDF dokümanı ve sunucuda kayıt edilmiş eğitim kaydı paylaşılmaz. Bu nedenle ömür boyu tekrar izleme imkanınız bulunmamaktadır. 

 

Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi Örneğini Aşağıda İnceleyebilirsiniz.

 

Ürün özellikleri
Eğitim SeviyesiBaşlangıç ve Orta (0-3 Yıl Deneyim)
Eğitim DiliTürkçe
Eğitim ŞekliOnline ve Canlı
Eğitim DokümanlarıDijital (Pdf) Dokümanlar
Eğitim Tekrar İzle ÖzelliğiEvet
Eğitim Süresi32 Saat
Sertifika TürüDijital
Sertifika DerecesiBaşarı Sertifikası
Sertifika DiliTürkçe ve İngilizce
Uygulama KitiHayır
5.0 3
Kendi görüşünü yaz Kapat
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel
Ezgi Demir | 27.12.2023 14:20
Mükemmel
Çok faydalı bir eğitim. İlgili sektörlerde çalışmak isteyen hatta çalışan kişilerin bile alması gereken bir eğitim.Bu edindiğim bilgileri iş hayatında pratiğe dökmek için heyecanlıyım.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Hatice Kırtıl | 15.10.2023 15:19
HPLC ve GC Eğitimi
Çok faydalı ve verimli bir eğitim oldu. 4 gün boyunca yoğun ve detaylı bir programdı. HPLC ve GC sistemlerine temel bakış ile başladık, sonra bu sistemlerde metot geliştirme ve validasyon mantığını kavramış olduk. Orhan hocanın anlatımı ve verdiği örnekler de bu konuları kavramaya yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler, eğitimlerinizin devamını bekleriz
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
oğuzhan cin | 15.10.2023 15:14
Memnuniyet
Temeli olmayan kişilerin bu kampa mutlaka katılmasını tavsiye ederim çünkü eğitmen Orhan Bey özel sektörde deneyimi olan biri ve iyi de bir anlatıcı, ilaç fabrikasında staj yapmış olan bir lisans öğrencisi olarak bu kromatografi kampı benim çok işime yaradı.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)