Ara
Türk Lirası
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Laboratuvar Uzmanlık Kampı (18 Saat, 10 Eğitim, 10 Sertifika)

  Eğitmen: Orhan Çakan
  18 Saat ve kayıttan, Türkçe-İngilizce başarı sertifikalı eğitim!!
  SKU: LUE001
  *
     Kayıttan hemen izle
      Ömür boyu sınırsız erişim
      Türkçe-İngilizce başarı sertifikası
      Eğitim dokümanları
      Tüm platformlardan erişim
   Eski fiyat: ₺9000,00
   ₺7200,00
   i h

   Eğitim, Lab Akademi uzaktan eğitim platformundan çevrimiçi olarak kayıttan gerçekleştirilecektir.

   Lab Akademi Laboratuvar Uzmanlık Kampı ile laboratuvar uzmanlık seviyenizi arttırın, bilgi düzeyinizi bir üst seviyeye taşıyın.

   Laboratuvar uzmanlık kampımız, 18 saatlik yoğun eğitim içeriği ve 10 farklı eğitim ve 10 farklı Türkçe ve İngilizce Başarı Sertifikası ile sizleri bekliyor! Dijital platformumuzdan kayıt olabileceğiniz bu heyecan verici kamp, kariyer fırsatlarınızı artırmak ve size değer katmak için tasarlandı.

   18 saat sürecek bu kamp ile sektörün ve akademinin ihtiyaç duyduğu tecrübeye dayalı profesyonel ve akademik bilgileri işin uzmanından öğrenin.

   Bu eğitim, laboratuvar bilgilerinizi temel düzeyden ileri düzeye taşımak için gerekli olan tüm bilgileri aktarmak üzere tasarlandı. Eğitim ile başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar laboratuvarla ilgili süreçlerin tümü anlatılmaktadır.

   Özellikle bu eğitim kampı ilaç, gıda, kozmetik, yaşam bilimleri, biyoteknoloji, genetik, moleküler biyoloji gibi alanlarda kalite kontrol veya Ar-Ge bölümlerinde çalışmak isteyen ve çalışanların kariyerlerine ilerletmeleri ve CV'lerine değer katmaları için oldukça etkilidir.

   Bu kampı ister paket olarak isterseniz eğitimleri tek tek seçerek alabilirsiniz. Ancak önerimiz, etkili bir öğrenme süreci için kampı paket olarak almanızdır. Kamp paketi kapsamında indirim sunulduğu için eğitimlerin tek alım fiyatları farklılık göstermektedir.

   Deneyimli eğitmenlerimizin profesyonel, akademik ve tecrübeye dayalı anlatımları, öğretici videolar, kamera karşısında görsel anlatımlar, beyaz tahtada çizim anlatımları ile interaktif ve online öğrenme deneyimini yaşayın.

   İstediğiniz yerden ve platformdan laboratuvar kariyerinize değer katacak eğitimlere katılın ve laboratuvar bilgi düzeyinizi arttırın.

   Kaydedilen eğitim ve sizinle paylaşılan dokümanlar ile eğitimi ömür boyu ücretsiz tekrar edin.

   Karekod ve sertifika takip numarası içeren, Türkçe ve İngilizce dillerinde düzenlenen "Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası" ile aldığınız eğitimi yurt içinde ve yurt dışında belgeleyin. Bilginize uluslararası geçerlilik kazandırın.

   Lab Akademi eğitimi "Kariyerinize Değer Katar" ve "Profesyonel Gelişiminizi Destekler". Lab Akademi eğitimleri laboratuvar kariyerinizi desteklemenin ve ilerletmenin en iyi yoludur.

   Kampın Amacı;

   Bu kamp temel düzeyden ileri düzeye bir laboratuvarda çalışmanız için gerekli olan tüm bilgileri aktarmak üzere tasarlandı. Eğitim, başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar laboratuvar uzmanlık eğitimlerini içermektedir.

   Eğitim paketi şunları içerir;

   Eğitim-1 : Toplam Kalite Kavramı ve Laboratuvarda Kalite Yaklaşımı (1.5 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız !

   Eğitim-2: Yalın Laboratuvar Yaklaşımı ve Uygulamaları Eğitimi (2 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-3: Laboratuvarda 5S Yaklaşımı ve Uygulamaları Eğitimi (1 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-4: Laboratuvar Güvenliği ve Çalışma Kuralları Eğitimi (1.5 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-5: Laboratuvar Yardımcı Cihazlarının Doğru Kullanımı (2 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-6: Laboratuvar Hacimsel Ölçüm Ekipmanları ve Doğru Kullanımı (1 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-7: Doğru Kimyasal Kullanımı ve Çözelti Hazırlama Teknikleri Eğitimi (2 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-8: İyi Tartım Uygulamaları Eğitimi (2 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-9: İyi Pipetleme Teknikleri (GPT) Eğitimi (2 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız!

   Eğitim-10: Laboratuvarda Sürdürülebilirlik ve Karbon Ayak İzi Azaltma Yolları Eğitim (3 saat) : Bu eğitimi incelemek veya paketten bağımsız tek satın almak için buraya tıklayınız !

   Kimler Katılmalı;

   • İlaç, biyoteknoloji, yaşam bilimleri, adli bilimler, gıda, kozmetik, tarım, petrokimya, tekstil, çevre, klinik, elektronik, seramik, mekanik vb. sektörlerin kalite kontrol veya Ar&Ge laboratuvarlarında veya üniversitelerin ve enstitülerin araştırma laboratuvarlarında çalışanlar ve çalışmak isteyenler.
   • Bu eğitim laboratuvar bilgi düzeyini arttırmak isteyen herkesin katılımına açıktır.

   Eğitim Formatı;

   • Eğitim Lab Akademi Uzaktan Eğitim Platformu üzerinden kayıttan ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
   • Eğitime tüm katılımcılar sesli, görüntülü ve yazılı olarak interaktif bir şekilde katılım sağlayabilmektedir.
   • Ekran paylaşımları, gerekli durumlarda excel vb. hesaplama araçları, online uygulamalar, beyaz tahta çizimleri, video gösterimleri ve kamera karşısında anlatımlar ile eğitim interaktif bir şekilde işlenmektedir.
   • Tüm katılımcıların eğitime etkileşimli bir katılım göstermesi önemsenmekte ve eğitmen tarafından teşvik edilmektedir.
   • Katılımcılar kayıt edilen bu eğitimi sonrasında süre ve tekrar sınırı olmadan diledikleri zaman tekrar edebilir ve sorularının eğitmenin mail adresine gönderecekleri bir mail ile cevaplanmasını talep edebilirler.

   Eğitimle İlgili Diğer Detaylar;

   • Eğitim Lab Akademi Uzaktan Eğitim Platformu sistemimizden kayıttan ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

   • Kayıt sırasında mailinizin doğru yazıldığından ve kayıt onay mailini aldığınızdan emin olunuz. Eğer kayıt onay maili almadıysanız mail adresiniz yanlış yazılmış olabilir.

   • Eğitimi satın aldıktan sonraki 6-8 saat içerisinde  sizlere eğitim ile ilgili tüm detaylar mail olarak iletilecektir. Lütfen spam, gereksiz, reklam ve tanıtım klasörlerinizi kontrol ediniz. Eğer hala mail gelmediğini düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.

   • Eğitim Lab Akademi Dijital Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşmektedir. Bu platform için eğitim öncesi uzem.labakademi.com üzerinden ayrıca kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz.

   • Eğitimi izlemek için herhangi bir yazılıma ihtiyaç yoktur ve istediğiniz platformdan güncel bir Chrome tarayıcıdan bağlanabilirsiniz.

   Eğitim ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için info@labakademi.com adresine mail atabilirsiniz.

   ÖNEMLİ NOT: Sertifikalar eğitim sonrası sertifika sınavının tamamlanması ile sistem tarafından hemen üretilir ve mail yolu ile tarafınıza PDF formatta iletilir. Ayrıca; uzaktan eğitim platformumuzdan da oluşturulan sertifikayı PDF olarak dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mail gelmediğini düşünüyorsanız spam gereksiz ve reklam-tanıtım kutularınızı kontrol ettikten sonra her türlü talep, soru, görüş ve öneriniz için yukarıdaki mail adresinden lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size en hızlı şekilde dönüş yapılacaktır.

   Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası almış olduğunuz eğitimden elde etmiş olduğunuz başarıyı belgelemenin en etkili yoludur. 

   Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası, Türkçe ve İngilizce dillerinde düzenlenir, sertifika takip kodu, sertifika sorgulama linki ve kare kod içerir, dijital ortamda takip edilebilir ve sorgulanabilir özelliktedir.

   Tüm bu özellikleri ile yurt içi ve yurt dışı başvurularınızda kullanılabilir. Lab Akademi sertifikaları bugüne kadar binlerce katılımcı tarafından kamu ve özel birçok farklı sektörde ve akademik alanlarda kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir.

   Oluşturduğu marka değeri ve güvenilirlik ile bir Lab Akademi Başarı Sertifikası hiçbir sorguya ve tereddüte yer vermeden kabul görür ve kariyerinize değer katar. Laboratuvar kariyerinize değer katmanın en etkili yollarından birisi de Lab Akademi Başarı Sertifikası almaktır.

   Başarı Sertifikası örneğini sayfanın en altında inceleyebilirsiniz. 

    

   Eğitimlerde başarı sertifikası satın almanız durumunda kazanacağınız ayrıcalıklar;

   1- Ödediğiniz ücret karşılığında size yukarıda bahsedilen tüm özellikleri içeren dijital bir başarı sertifikası düzenlenir. Aldığınız eğitimi dünya çapında geçerli kılan tüm özelliklere sahip olursunuz. 

   2- Canlı ve online eğitimlerde sorularınızı özgürce sorabilir ve eğitim sonrası eğitmenlerimiz ile temas halinde kalabilirsiniz. Eğitmenlerimiz, eğitim sonrası da oluşabilecek sorularınız için sizlere daima cevap vermek için hazırdır.

   3- Eğitim sonunda yapılacak sınav ile başarı sertifikanız verilmektedir. Bu sınav size özel benzersiz dijital takip numarasını oluşturmak için oldukça önemlidir. Sınavı başarı ile tamamlayan herkes başarı sertifikasını almaya hak kazanır.

   4- Eğitim sonunda tüm eğitim PDF dokümanlarını ve size özel alanda sunucularımızda kayıt edilmiş eğitim kayıt linkini alırsınız. Bu sayede eğitimi ömür boyu yazılı ve görsel olarak tekrar tekrar izleme imkanı kazanırsınız. 

    

   İşe alım uzmanlarının dikkat ettiği "Sürekli gelişim" kavramı hiç kuskusuz günümüzde çok daha fazla önem kazandı. Peki, sürekli gelişiminizi nasıl sağlarsınız? Bu sorunun elbet çak fazla cevabı vardır. Ancak işe alım uzmanları açısından bunun tek bir cevabı olabilir. Eğitim.. 

   Eğitim almak kadar aldığınız eğitimleri ispatlamak da oldukça önemli. İşe alım uzmanları sizin sürekli gelişime verdiğiniz önemi ilk olarak CV'nize eklediğiniz sertifikalara bakarak anlamaya çalışır. Eğer ikna olur ise iş görüşmesine çağrılma yolunda en önemli engeli aşmış olursunuz.

   Bin'lerce benzer CV arasından işe çağrılacak on'larca adayı seçmek hiç kolay değildir. Bu nedenle doğru adayı belirlemek için CV'ler işe alım uzmanları tarafından eğitim, deneyim, yaşadığınız şehir, yaşınız, üniversiteniz gibi on'larca filtrasyon işleminden geçirilir. Ardından benzer CV'ler arasından eleme yapılmak istendiğinde ilk bakılan kriter aldığınız sertifikalardır. 

   Ama iş burada bitmez ve sertifika sayınızın çok olması işe kesin çağırılacağınız anlamına gelmez. İşe alım uzmanları bu basamaktan sonra alınan sertifikaların nereden ve kimden aldığınızı, yeterli içerik ve sürede mi alındığını, eğitmenin yeterliliğini ve en önemlisi sertifikanın doğruluğunu sorgular. 

   Bu basamağıda başarılı bir şekilde geçtiğinizde işe alım uzmanlarının yaptığı en önemli inceleme sertifikanın doğruluğunun sorgulanmasıdır

   Tüm bunları düşündüğünüzde sertifika almak tek başına işe yaramayacaktır. Bu nedenle alınan sertifikalarda;

   - Hangi kurum tarafından verildi?

   - Eğitmen kim ve yeterliliği ne?

   - Eğitim süresi ne kadar ve yeterli mi?

   - Eğitim sonrasında eğitim dokümanları veriliyor mu?

   - Online eğitimde tekrar izleme kayıt video linki veriliyor mu?

   - Sertifika içeriği ve geçerliliği nedir?

   - Sertifika online olarak sorgulanıp doğrulanabiliyor mu?

   sorularına kesinlikle cevap aramalısınız. Tüm bu sorulara alacağınız yanıtlar CV'nize eklediğiniz sertifikanın güvenilirliğini ve dolayısı ile işe alım uzmanlarının sizi seçmesini sağlayacaktır. 

   Lab Akademi verdiği tüm eğitimlerde sizlere sadece bir sertifika vermez. Sizlerin de sadece sertifika almak için eğitim almamanız gerektiğine inanır. Sadece sertifika almak için ücret ödemenin sizlere faydadan çok zararının olduğunu düşünür.

   Sertifika ile birlikte ömür boyu yararlanacağınız tecrübeler, bilgiler ve dokümanlar sunar.

   Lab Akademi sizlere gösterdiği hassasiyetten dolayı eğitmenlerini büyük titizlikle seçer. Eğitmenlerimiz alanında en az 5 yıl deneyim kazanmış ve yetkinliklerini ıspatlamış kişilerden oluşur. 

   Lab Akademi sertifikaları dijital ortamda sorgulanabilir ve doğrulanabilir özelliktedir. Sertifikalar sorgulandığında kişiler eğitimin içeriğini, kimin verdiğini, ne zaman ve ne kadar sürede verdiğini sorgulayabilir.

   Sertifikalarımız labakademi.com.tr sitesi üzerinden verilmekte ve sorgulanmaktadır. Lab Akademi bu paltform üzerinden sertifikalarınızın geçerliliğini garanti eder. 

   Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası örneğini aşağıda inceleyebilirsiniz. 

    

   Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi eğitimimize ücretsiz katılma seçeneği ile verilmektedir. Bu bir teşekkür niteliğinde eğitimimize gösterdiğiniz ilgi sonucu verilmektedir.

   Katılım belgesi genellikle sponsorlu etkinliklerde verilir ve eğitim açıklamalarında, özelliklerinde katılım belgesi verileceği belirtilir. Belirtilmemiş ise katılım belgesi ücretsiz eğitimlerde verilmemektedir. Lütfen eğitim açıklamalarını ve duyuru metinlerini dikkatlice okuyunuz. 

   Ücretsiz etkinliklerde eğer ücretli olarak sadece "Başarı Sertifikası" seçeneği sunulmuşsa bu etkinliklerde ücretli satın alma yapanlara özel sadece "Başarı Sertifikası" verilmektedir. Katılım belgesi verilmemektedir. Başarı sertifikası satın almamış olsanız dahi bu etkinliklere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

   Lab Akademi Dijital Katılım Belegesi bir Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası'ndan farklıdır. Lab Akademi Dijital Başarı Sertifikası'nın sunduğu imkanları içermemektedir. Daha detaylı bilgi için eğitim içeriğinden "Başarı Sertifikası Nedir?" sekmesini inceleyebilirsiniz. 

   Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi aldığınızda elde edecekleriniz;

   1- Eğitimlerimize ücretsiz katılım ve izleme imkanı.

   2- Eğitimlerde eğitmenimize sınırsın soru sorma imkanı.

   3- Bu belge türünde eğitim sonunda sınav yapılmaz.

   4- Belge dili sadece Türkçe olarak düzenlenir.

   5- Sınav yapılmadığı için size özel benzersiz sertifika takip numarası içermez.

   6- Sertifika takip numarası içermediği için dijital olarak takip edilemez ve sorgulanamaz.

   7- Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

   8- Eğitim sonunda katılımcılar ile eğitim PDF dokümanı ve sunucuda kayıt edilmiş eğitim kaydı paylaşılmaz. Bu nedenle ömür boyu tekrar izleme imkanınız bulunmamaktadır. 

    

   Lab Akademi Dijital Katılım Belgesi Örneğini Aşağıda İnceleyebilirsiniz.

    

   Ürün özellikleri
   Eğitim SeviyesiTüm Seviyeler
   Eğitim DiliTürkçe
   Eğitim ŞekliÇevrimiçi ve Kayıttan
   Eğitim DokümanlarıDijital (Pdf) Dokümanlar
   Eğitim Tekrar İzle ÖzelliğiEvet
   Eğitim Süresi18 Saat
   Sertifika TürüDijital
   Sertifika DerecesiBaşarı Sertifikası
   Sertifika DiliTürkçe ve İngilizce
   Uygulama KitiHayır
   0.0 0
   Kendi görüşünü yaz Kapat
   • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
   *
   *
   • Kötü
   • Mükemmel