Ara

Online Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi (HPLC) Eğitimi

Online Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi (HPLC) Eğitimi ile uzmanlık seviyenizi yükseltin. HPLC sistemine tüm detayları ile hakim olun.
    Eski fiyat: ₺900,00
    ₺198,00
    i h

    Eğitimin Amacı;

    Online eğitim ile profesyonel gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış eğitmenler ile online ve uygulamalı , profesyonel gelişiminizi tamamen ücretsiz olarak desteklemeyi amaçlar.

    Bu eğitimde; HPLC sisteminde cihaz kaynaklı problemleri tespit etme, anlama ve düzeltme yöntemleri incelenecektir.

    9 Serilik eğitim sonunda, analitik laboratuvarlarda çok yoğun şekilde kullanılan HPLC sistemi tüm detaylarıyla öğrenilmesi hedeflenmektedir. Eğitim sonunda temel düzeyde HPLC sistemini tanıyacak ve genel hatları ile kullanımına vakıf olacaksınız. Eğitim, HPLC sistemlerinde kendinizi daha fazla nasıl geliştirebileceğinizi gösteren bir kılavuz niteliğindedir. Eğitim içerikleri profesyonel HPLC kullanıcıları tarafından titizlikle üretilmiştir. Teorik bilginin yanı sıra tecrübeye dayalı bilgilerin sunuluyor olması eğitimi değerli kılmaktadır. Keyifle takip edeceğinizi düşündüğümüz bu eğitim serisinin tümüne katılımınızı önemsiyoruz. Bu sayede HPLC sistemini bir bütün olarak kavrayacak ve sistemin çalışma prensibinden sorun giderme tekniklerine kadar birçok konuda etkin bilgi düzeyine sahip olacaksınız.