Ara

Sevil Gülsoy Düzgün

Sevil Gülsoy Düzgün / Tıbbi ve Aromatik Bitki Uzmanı

Dumlupınar Üniversitesinde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Sakarya Üniversitesi Kimya bölümünü bitirdi.

Özel sektörde satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik, üniversitelerin bitki araştırma merkezlerinde araştırmacı olarak görev aldı.

Bitkilerin yetiştirilmesinden, katma değerli ürün haline getirilmesi konusunda çeşitli üniversite ve firmalara danışmanlık vermektedir.

Bütüncül bir anlayış içerisinde toprak, tohum ve ürüne kadar giden süreçleri takip ederek, ürünlerde maksimum fayda sağlamayı amaçlayan çalışmalar yürütmektedir.Yurt içi ve yurt dışında tıbbi bitkilerin tanıtılması ve yetiştirilmesi için projeler yürütmektedir.

Düzenli olarak eğitim kampları, atölyeler, eğitimler düzenleyerek doğa severleri bir araya getirmektedir.

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sıralama ölçütü
Görüntüle sayfa başına
Online Uygulamalı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği resmi

Online Uygulamalı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği

Eğitim, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı/Kimyager Sevil Gülsoy ve Botanikçi Özge Durhan ile birlikte bitkileri ürüne dönüştürme süreçleri, fide çoğaltma yöntemleri, toprak ve tohum hazırlığı, hasat ve hasat sonrası işlemler, markalaşma, satış ve pazarlama süreçleri uygulamalı ve teorik olarak işlenecektir.
₺1500,00 ₺600,00
tıbbi ve aromatik bitki yetiştiricilik ve pazarlama eğitimi

Online, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricilik ve Pazarlama Eğitimi

Online, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricilik Eğitimi ve Online, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Pazarlama Eğitimi sınırlı katılımcıya tek eğitim fiyatına 2 Eğitim, 2 Sertifika olarak sunulacaktır. Bu iki eğitim ile tıbbi ve aromatik bitkilerin yetiştiricilikten pazarlamaya kadar tüm detayları öğrenilecektir.
₺900,00 ₺600,00