Ara
Türk Lirası
Tüm Kategoriler
  Menu Kapat

  Yüz Yüze Uygulamalı Eğitimler

  Sayfayı aşağıya kaydırarak eğitimlerimizi incelemeye devam edebilirsiniz.

  Deneyimin gücüne olan inancımızla Lab Akademi Deneyim ve Eğitim Merkezimizi kurduk. Bu merkez, laboratuvar sektöründe kendi alanında ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. Yüz yüze uygulamalı eğitimlerimizle sektör profesyonellerini yetiştiriyor ve geleceğe hazırlıyoruz.

  Uygulamalı laboratuvar eğitimi, teorik bilgilerin pratiğe dökülmesi açısından kritik öneme sahiptir. Bu tür eğitimler, katılımcılara gerçek laboratuvar senaryolarında deneyim kazanma fırsatı sunar ve teknik becerilerini geliştirir. Aynı zamanda, hataları hızlı bir şekilde tespit etme ve düzeltme imkanı sağlar, böylece iş yerinde daha etkili ve verimli olmalarına katkıda bulunur. Laboratuvar ortamında sağlanan bu deneyimler, sektörün gerektirdiği yüksek standartları karşılamada büyük bir rol oynar ve katılımcıların kariyerlerinde fark yaratır. Deneyimlediğiniz uygulamalı eğitimlerimiz ile CV'niz çok daha güçlü ve laboratuvar çalışmalarınız daha güvenilir olacak. Böylelikle kariyer fırsatlarında rakiplerinize göre bir adım önde olacaksınız.

  Deneyim Merkezimizin lokasyonuna ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sıralama ölçütü
  Kromatografi Uzmanlık Kampı (HPLC ve GC) resmi

  Kromatografi Uzmanlık Kampı (HPLC ve GC)

  32 Saat, 5 farklı eğitim, 5 farklı başarı sertifikası ! Bu kamp kapsamında sadece HPLC eğitimi yüz yüze uygulamalı seçeneği ile sunulmaktadır. Lütfen aşağıda katılım tercihinizi işaretleyiniz.
  ₺12500,00 ₺5990,00
  hplc eğitimi

  Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi HPLC Temel Kullanıcı Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Bu eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda bu eğitime hibrit olarak online platformdan katılabilirsiniz.
  ₺6490,00 ₺3490,00
  Bitki Doku Kültürü Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı) resmi

  Bitki Doku Kültürü Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Bu eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda bu eğitime hibrit olarak online platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00
  PCR ve qPCR Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı ) resmi

  PCR ve qPCR Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı )

  Bu eğitime çevrimiçi veya yüz yüze uygulamalı olarak katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca eğitime eş zamanlı hibrit olarak çevrimiçi platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00
  ISO Yöntemlerine Dayalı Kozmetik Mikrobiyolojisi Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı) resmi

  ISO Yöntemlerine Dayalı Kozmetik Mikrobiyolojisi Eğitimi (Yüz Yüze ve Uygulamalı)

  Tek Eğitim, 7 Profesyonel ISO Sertifikası ! Bu eğitime çevrimiçi veya yüz yüze uygulamalı olarak katılabilirsiniz. Yüz yüze eğitim Lab Akademi Maltepe/İstanbul Deneyim ve Eğitim Merkezinde Uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca eğitime eş zamanlı hibrit olarak çevrimiçi platformdan katılabilirsiniz.
  ₺1990,00 ₺1290,00